Lesen berkualiti tinggi
Data Kesihatan / Perubatan
untuk Model AI & ML

Set Data Penjagaan Kesihatan/Perubatan di luar rak untuk memulakan projek AI Penjagaan Kesihatan anda

Set Data Audio Imlak Doktor

Pasangkan data perubatan yang anda hilang hari ini

Set data Audio Dictation Doktor untuk Pembelajaran Mesin

Set data yang tidak dikenalpasti untuk penjagaan kesihatan kami merangkumi 31 fail audio kepakaran yang berbeza yang diperintahkan oleh doktor yang menjelaskan keadaan klinikal pesakit dan rancangan rawatan berdasarkan pertemuan doktor-pesakit di hospital / klinik.

Data Audio mengikut Jantina
KhasFail Audio Pesakit (Waktu Main dalam Jam)Jumlah Fail Audio

Jumlah

257,9775,172,766
Bagi kaum lelaki, 58,8502,444,910
perempuan113,4061,290,900
Tidak diketahui85,7211,436,956
Data Audio mengikut Kepakaran
KhasFail Audio Pesakit (Waktu Main dalam Jam)Jumlah Fail Audio

Jumlah

257,9775,172,766
Kemalangan & kecemasan9359
Alergi dan Imunologi115222202
anestesiologi67722280
Anestetik19
APRN1631693
Kardiologi675041566721
Kardiotorasik17122
Pembedahan kardiotoraks110
Hematologi klinikal02
Fisiologi klinikal50160
Penjagaan Kritikal7079645
Pergigian551233
Dermatologi1483474
Radiologi diagnostik2557591
Telinga, Hidung Dan Tekak51658
Pembantu Pakar Perubatan ED070
Kecemasan367562256
Pakar Bilik Kecemasan30378
endokrinologi2193212
Perubatan keluarga13639263480
Pengamal Jururawat Keluarga4249018
Amalan keluarga2622498
Gastroenterology312762158
Umum26313
Amalan pergigian am225
Perubatan am30327
Psikiatri Besar336
Pakar Bedah Am27893
Pembedahan am2372220
Perubatan Geriatrik4615323
GI55550
Ginekologi425
Hematologi - Onkologi22394
HIM019
Hospis & Perubatan Paliatif441
Hospitalist991493
IH-Kesihatan Perindustrian73945
Perubatan dalaman42604623072
Perubatan Dalaman Dan Nefrologi15111
Perubatan Dalaman, Perubatan Pulmonari, Perubatan Penjagaan Kritikal Dan Perubatan Tidur5102
Onkologi perubatan1667
Perubatan5122
Nefrologi243139821
Neuro/TBI1731157
Neurologi147617786
Neurosurgeri86755
Pengamal jururawat81432
Pengamal Jururawat – Keluarga9113
OB / GYN242442739
Perubatan pekerjaan79763
Ahli terapi pekerjaan868
Oncology681682300
PENJAGAAN OPERATIF05
Oftalmologi60919299
Pakar Bedah Mulut & Maxillofacial18
Pembedahan mulut113
Ortopedik & Perubatan Sukan1493165
Ortopedik4849145053
Osteopati3105566
Otolaryngology99519548
Pengurusan kesakitan230
Perubatan Sakit111
PANP10760145960
Patologi114343462
Pergigian Pediatrik15420
Pulmonologi pediatrik440
Kepakaran pediatrik35682
Pembedahan pediatrik223
Pediatrik8779271
Perubatan Fizikal & Pemulihan134723523
Ahli terapi fizikal1141713
Pakar Perubatan Asst.638
Pembedahan plastik – kepakaran13183
Pembedahan Podiatrik424
Podiatri89212056
Perubatan Pencegahan21191
HADIR PENJAGAAN UTAMA17
Psikiatri887170269
Psikoterapi (khusus)50229
Pulmonari380964368
Radiologi10962630983
Pemulihan251530078
Warganegara46641
Reumatologi13124
Terapi ucapan29327
Perubatan Sukan349
Pembedahan14431236788
Pembantu Doktor Pembedahan03
Kepakaran pembedahan22290
Ubat toraks527
Pembedahan toraks437
Pemindahan332
Trauma & ortopedik1401308
Tidak diketahui42269748054
Pembedahan gastrousus atas458
Urologi317096934
PEMBEDAHAN VASKULAR19156
Vaskular/Umum9268
penjagaan luka15211
Data Audio mengikut Peranti
KhasFail Audio Pesakit (Waktu Main dalam Jam)Jumlah Fail Audio

Jumlah

257,9775,172,766
IPHONE66632,382
Perakam Digital1,65922,377
Jenis bercampur 69,8181,408,679
SmartPhone51,5331,306,405
Ucapan Pertuturan10,329257,730
Diksi Telefon120,8672,071,557
Tidak diketahui3,10473,636

Kami berurusan dengan semua jenis Pelesenan Data iaitu, teks, audio, video atau imej. Set data terdiri daripada set data Perubatan untuk ML: Set Data Dikte Pakar Perubatan, Nota Klinikal Pakar Perubatan, Set Data Perbualan Perubatan, Set Data Transkripsi Perubatan, Perbualan Doktor-Pesakit, Data Teks Perubatan, Imej Perubatan - Imbasan CT, MRI, Bunyi Ultra (keperluan tersuai asas yang dikumpul) .

Shaip Hubungi Kami

Tidak menemui apa yang anda cari?

Set data perubatan baharu sedang dikumpul merentas semua jenis data 

Hubungi kami sekarang untuk melepaskan kebimbangan pengumpulan data latihan penjagaan kesihatan anda

  • Dengan mendaftar, saya bersetuju dengan Shaip Polisi Privasi and Syarat Perkhidmatan dan memberikan persetujuan saya untuk menerima komunikasi pemasaran B2B daripada Shaip.