Lesenkan Data Penjagaan Kesihatan/Perubatan Berkualiti Tinggi untuk Model AI & ML

Set Data Penjagaan Kesihatan/Perubatan di luar rak untuk memulakan projek AI Penjagaan Kesihatan anda

Set data audio imlak doktor

Pasangkan data perubatan yang anda hilang hari ini

Set data Audio Dictation Doktor untuk Pembelajaran Mesin

Set data yang tidak dikenalpasti untuk penjagaan kesihatan kami merangkumi 31 fail audio kepakaran yang berbeza yang diperintahkan oleh doktor yang menjelaskan keadaan klinikal pesakit dan rancangan rawatan berdasarkan pertemuan doktor-pesakit di hospital / klinik.

Fail Audio Dikte Pakar Perubatan Luar Ruang:

  • 257,977 jam Set Data Ucapan Dikte Doktor Dunia Sebenar daripada 31 kepakaran untuk melatih model Ucapan Penjagaan Kesihatan
  • Audio imlak yang ditangkap daripada pelbagai peranti seperti Imlak Telefon (54.3%), Perakam Digital (24.9%), Mikrofon Pertuturan (5.4%), Telefon Pintar (2.7%) dan Tidak Diketahui (12.7%)
  • Audio & Transkrip Sunting PII yang mematuhi Garis Panduan Safe Harbor selaras dengan HIPAA
Data Audio mengikut Jantina
KhasFail Audio Pesakit (Waktu Main dalam Jam)Jumlah Fail Audio

Jumlah

257,9775,172,766
Lelaki58,8502,444,910
Perempuan113,4061,290,900
Tidak diketahui85,7211,436,956
Data Audio mengikut Kepakaran
KhasFail Audio Pesakit (Waktu Main dalam Jam)Jumlah Fail Audio
Perubatan Sakit111
Pembedahan Podiatrik424
Pembedahan plastik – kepakaran13183
Pakar Perubatan Asst.638
Ahli terapi fizikal1141713
Perubatan Fizikal & Pemulihan134723523
Pediatrik8779271
Pembedahan pediatrik223
Kepakaran pediatrik35682
Pulmonologi pediatrik440
Pergigian Pediatrik15420
Patologi114343462
PANP10760145960
Podiatri89212056
Pengurusan kesakitan230
Otolaryngology99519548
Osteopati3105566
Ortopedik4849145053
Ortopedik & Perubatan Sukan1493165
Pembedahan mulut113
Pakar Bedah Mulut & Maxillofacial18
Oftalmologi60919299
PENJAGAAN OPERATIF05
Oncology681682300
Ahli terapi pekerjaan868
Pembedahan14431236788
penjagaan luka15211
Vaskular/Umum9268
PEMBEDAHAN VASKULAR19156
Urologi317096934
Pembedahan gastrousus atas458
Tidak diketahui42269748054
Trauma & ortopedik1401308
Pemindahan332
Pembedahan toraks437
Ubat toraks527
Kepakaran pembedahan22290
Pembantu Doktor Pembedahan03
Perubatan pekerjaan79763
Perubatan Sukan349
Terapi ucapan29327
Reumatologi13124
Penghuni46641
Pemulihan251530078
Radiologi10962630983
Pulmonari380964368
Psikoterapi (khusus)50229
Psikiatri887170269
HADIR PENJAGAAN UTAMA17
Perubatan Pencegahan21191
Pergigian551233
Umum26313
Gastroenterology312762158
Amalan keluarga2622498
Pengamal Jururawat Keluarga4249018
Perubatan keluarga13639263480
endokrinologi2193212
Pakar Bilik Kecemasan30378
Kecemasan367562256
Pembantu Pakar Perubatan ED070
Telinga, Hidung Dan Tekak51658
Radiologi diagnostik2557591
Dermatologi1483474
Amalan pergigian am225
Penjagaan Kritikal7079645
Fisiologi klinikal50160
Hematologi klinikal02
Pembedahan kardiotoraks110
Kardiotorasik17122
Kardiologi675041566721
APRN1631693
Anestetik19
anestesiologi67722280
Alergi dan Imunologi115222202
Kemalangan & kecemasan9359
IH-Kesihatan Perindustrian73945
OB / GYN242442739
Pengamal Jururawat – Keluarga9113
Pengamal jururawat81432
Neurosurgeri86755
Neurologi147617786
Neuro/TBI1731157
Nefrologi243139821
Perubatan5122
Onkologi perubatan1667
Perubatan Dalaman, Perubatan Pulmonari, Perubatan Penjagaan Kritikal Dan Perubatan Tidur5102
Perubatan Dalaman Dan Nefrologi15111
Perubatan dalaman42604623072

Jumlah

257,9775,172,766
Hospitalist991493
Hospis & Perubatan Paliatif441
HIM019
Hematologi - Onkologi22394
Ginekologi425
GI55550
Perubatan Geriatrik4615323
Pembedahan am2372220
Pakar Bedah Am27893
Psikiatri Besar336
Perubatan am30327
Data Audio mengikut Peranti
KhasFail Audio Pesakit (Waktu Main dalam Jam)Jumlah Fail Audio

Jumlah

257,9775,172,766
IPHONE66632,382
Perakam Digital1,65922,377
Jenis bercampur 69,8181,408,679
SmartPhone51,5331,306,405
Ucapan Pertuturan10,329257,730
Diksi Telefon120,8672,071,557
Tidak diketahui3,10473,636

Kami berurusan dengan semua jenis Pelesenan Data iaitu, teks, audio, video atau imej. Set data terdiri daripada set data Perubatan untuk ML: Set Data Dikte Pakar Perubatan, Nota Klinikal Pakar Perubatan, Set Data Perbualan Perubatan, Set Data Transkripsi Perubatan, Perbualan Doktor-Pesakit, Data Teks Perubatan, Imej Perubatan - Imbasan CT, MRI, Bunyi Ultra (keperluan tersuai asas yang dikumpul) .

Shaip hubungi kami

Tidak menemui apa yang anda cari?

Set data perubatan baharu sedang dikumpul merentas semua jenis data 

Hubungi kami sekarang untuk melepaskan kebimbangan pengumpulan data latihan penjagaan kesihatan anda

  • Dengan mendaftar, saya bersetuju dengan Shaip Polisi Laman Web and Syarat Perkhidmatan dan memberikan persetujuan saya untuk menerima komunikasi pemasaran B2B daripada Shaip.