Set data Transkripsi Rekod Perubatan untuk Projek AI & ML

Set Data Transkripsi Rekod Perubatan di luar rak untuk Memulakan projek AI Penjagaan Kesihatan anda

Data Transkripsi Rekod Perubatan

Pasangkan data perubatan yang anda hilang hari ini

Cari Data Transkripsi Rekod Perubatan yang betul Untuk AI Perubatan Anda

Latih model AI perubatan anda dengan tepat dengan data latihan terbaik dalam kelasnya. Katalog data Luar Rak kami memudahkan anda mendapatkan data latihan perubatan yang boleh anda percayai.

SpecialtyLebih kurang Bilangan Rekod PerubatanLebih kurang Bilangan Watak

Jumlah

5,172,76611,331,920,127
Kemalangan & kecemasan359723,866
Alergi dan Imunologi22,20248,273,220
anestesiologi22,2804,80,25,191
Anestetik921,300
APRN1,69354,36,558
Kardiologi15,66,7213,20,98,50,575
Kardiotorasik1227,06,280
Pembedahan kardiotoraks1055,321
Hematologi klinikal27,546
Fisiologi klinikal16010,03,807
Penjagaan Kritikal9,6453,42,13,951
Pergigian1,23329,74,753
Dermatologi3,47462,28,845
Radiologi diagnostik7,59172,68,441
Telinga, Hidung Dan Tekak65820,74,977
Pembantu Pakar Perubatan ED7031,316
Kecemasan62,25616,24,31,343
Pakar Bilik Kecemasan37812,72,557
endokrinologi3,21291,07,557
Perubatan keluarga2,63,48053,40,93,592
Pengamal Jururawat Keluarga9,0181,86,24,462
Amalan keluarga2,49869,42,820
Gastroenterology62,15812,79,38,968
Umum31313,77,179
Amalan pergigian am2599,740
Perubatan am32711,91,224
Psikiatri Besar361,18,388
Pakar Bedah Am89314,11,292
Pembedahan am2,22089,65,239
Perubatan Geriatrik5,3231,57,49,785
GI55018,71,706
Ginekologi2598,953
Hematologi - Onkologi39411,20,038
HIM197,869
Hospis & Perubatan Paliatif412,10,206
Hospitalist1,49344,03,854
IH-Kesihatan Perindustrian94527,57,753
Perubatan dalaman6,23,0721,74,14,86,763
Perubatan Dalaman Dan Nefrologi1115,19,283
Perubatan Dalaman, Perubatan Pulmonari, Perubatan Penjagaan Kritikal Dan Perubatan Tidur1022,10,331
Onkologi perubatan674,87,088
Perubatan1223,68,833
Nefrologi39,82110,14,22,013
Neuro/TBI1,15751,42,035
Neurologi17,7864,90,64,199
Neurosurgeri75531,46,223
Pengamal jururawat43227,19,033
Pengamal Jururawat – Keluarga1132,81,032
OB / GYN42,73911,41,18,874
Perubatan pekerjaan76334,76,696
Ahli terapi pekerjaan682,38,853
Oncology82,30029,63,70,809
PENJAGAAN OPERATIF513,637
Oftalmologi19,2994,48,44,680
Pakar Bedah Mulut & Maxillofacial818,733
Pembedahan mulut1332,527
Ortopedik & Perubatan Sukan3,1651,43,93,798
Ortopedik1,45,05327,75,08,345
Osteopati5,5661,36,79,541
Otolaryngology19,5483,95,00,098
Pengurusan kesakitan3062,650
Perubatan Sakit1135,515
PANP1,45,96044,53,32,915
Patologi43,4622,76,60,828
Pergigian Pediatrik4208,99,253
Pulmonologi pediatrik401,58,625
Kepakaran pediatrik68220,63,509
Pembedahan pediatrik2390,525
Pediatrik9,2714,26,54,058
Perubatan Fizikal & Pemulihan23,5235,77,01,697
Ahli terapi fizikal1,71346,81,870
Pakar Perubatan Asst.381,27,349
Pembedahan plastik – kepakaran1836,04,359
Pembedahan Podiatrik241,08,258
Podiatri12,0563,91,63,411
Perubatan Pencegahan1914,35,298
HADIR PENJAGAAN UTAMA727,134
Psikiatri70,26935,10,76,474
Psikoterapi (khusus)22929,61,345
Pulmonari64,36815,66,29,273
Radiologi6,30,98364,19,87,812
Pemulihan30,0789,61,87,590
Warganegara64119,90,867
Reumatologi1244,32,080
Terapi ucapan3279,81,803
Perubatan Sukan491,48,200
Pembedahan2,36,78864,27,35,680
Pembantu Doktor Pembedahan34,315
Kepakaran pembedahan29010,14,789
Ubat toraks271,64,106
Pembedahan toraks371,53,325
Pemindahan321,28,670
Trauma & ortopedik1,30853,08,512
Tidak diketahui7,48,0541,69,50,98,900
Pembedahan gastrousus atas581,80,361
Urologi96,93413,55,27,616
PEMBEDAHAN VASKULAR1566,74,129
Vaskular/Umum2684,11,007
penjagaan luka2115,82,123

Kami berurusan dengan semua jenis Pelesenan Data iaitu, teks, audio, video atau imej. Set data terdiri daripada set data Perubatan untuk ML: Set Data Dikte Pakar Perubatan, Nota Klinikal Pakar Perubatan, Set Data Perbualan Perubatan, Set Data Transkripsi Perubatan, Perbualan Doktor-Pesakit, Data Teks Perubatan, Imej Perubatan - Imbasan CT, MRI, Bunyi Ultra (keperluan tersuai asas yang dikumpul) .

Shaip Hubungi Kami

Tidak menemui apa yang anda cari?

Set data perubatan baharu sedang dikumpul merentas semua jenis data 

Hubungi kami sekarang untuk melepaskan kebimbangan pengumpulan data latihan penjagaan kesihatan anda

  • Dengan mendaftar, saya bersetuju dengan Shaip Polisi Privasi and Syarat Perkhidmatan dan memberikan persetujuan saya untuk menerima komunikasi pemasaran B2B daripada Shaip.